O firmie Tapipol

Firma Tapipol obsługuje inwestycje budowlane w zakresie dostawy i montażu wykładzin obiektowych. Nasze ekipy pracują na terenie całej Polski i za granicą już od 2002 roku. Od tego czasu zainstalowaliśmy setki tysięcy metrów kwadratowych wykładzin w obiektach użyteczności publicznej - szkołach, przedszkolach, szpitalach i urzędach - oraz lokalach komercyjnych, takich jak hotele, restauracje i banki.

Wykwalifikowana kadra monterska, najnowocześniejszy sprzęt i własny transport pozwalają nam na szybką i solidną realizację zleceń. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, począwszy od doradztwa technicznego przy wyborze wykładzin i aranżacji wnętrza, poprzez dostawę, przygotowanie podłoża i montaż.

Partnerzy

Od lat jesteśmy partnerem handlowym czołowych producentów wykładzin polskich i zagranicznych.

W ofercie posiadamy m.in. wykładziny podłogowe takich firm jak Tarkett, Polyflor, Gerflor, Artigo i  LG Hausys, wykładziny dywanowe Paragon, Condor Carpets i Shaw Contract Group, podłogi sportowe Tarkett Sports i LG Sport oraz chemię budowlaną firmy Schönox.

Certyfikaty

Sprzedawane przez Tapipol produkty posiadają wszelkie wymagane na polskim rynku atesty i certyfikaty.

Oferujemy rozwiązania podłogowe spełniające najwyższe wymagania technologiczne i sanitarne, w tym wykładziny specjalnego przeznaczenia o potwierdzonych atestami właściwościach akustycznych, antypoślizgowych i antystatycznych.

Dane adresowe

Tapipol - Witold Rzeźnik Sp. J.
ul. Strzegomska 46B
53-611 Wrocław
tel. 71 359 57 34

NIP 897 16 72 545
KRS 0000299229

Dostawcy i producenci

artigo.jpgbentzon.jpgcondor-carpets.jpgfindeisen.jpggerflor.jpgheckmondwike.jpglg.jpgmodulyss.jpgparagon.jpgpolyflor.jpgschonox.jpgshaw-contract-group.jpgtarkett.jpgtecsom.jpgvebe.jpgvorwerk.jpg